İrem Derici’nin ‘komşu’ isyanı


İrem Derici, geçtiğimiz aylarda bir YouTube programına konuk olmuştu. Ünlü şarkıcının programda Yılmaz Erdoğan’dan istediği rol ise çok konuşulmuştu.

‘İnci Taneleri’ dizisinde pavyon şarkıcısı olarak oynamak istiyorum’ diyen Derici, Yılmaz Erdoğan’a seslenmişti.

Dizi teklifleri geliyor mu? Seni bir dizide izleyecek miyiz?’ sorusu üzerine sevilen şarkıcı İrem Derici ‘Dizi teklifleri geliyor. Ama ben kendimi oynamaktan sıkıldım. Buradan Yılmaz Erdoğan’a sesleniyorum. İnci Taneleri’nde pavyon şarkıcısını oynamak istiyorum. Hatta senaryoyu şöyle hayal ettim,

Dilber’den önce orada ben sahne yapıyormuşum. Ara ara da gidip dükkanı basıyormuşum…Ben pavyon kültürünü severim. Başka yerlere çekerler ama öyle değil.’ demişti.

Türk insanının başkalarını ilişkide görmeyi çok sevdiğini söyleyen Derici ‘Profilime girip ilişkim hakkında bu adam olmamış diyorlar, sonra adamın profiline giriyorum. Ona da benim olmadığını yazıyor.

İlişkin varsa, instagram hikaye izlenmelerin artıyor. En büyük hit şarkıyı yap. Böyle bir etki olamaz’ diyerek yanıt vermişti.

21’İN SIRRI ORTAYA ÇIKTI

İrem Derici geçtiğimiz haftalarda ise bir ödül töreninde görüntülenmiş ve boynuna yaptırdığı 21 dövmesi dikkat çekmişti.

Aynı dövmeyi sevgilisi Gökhan Fırat’ın da yaptırdığını söyleyen popçu, “Benim doğum günüm 21 Mart, eniştenizinki 21 Nisan. Bir de ruhun ağırlığı 21 gram. Allah korusun ayrılırsak bunu sildirmek çok zor olacak” demişti.

İrem Derici şimdi ise Nişantaşı’nda kameralara yansıdı. oturduğu sitede tadilat yaptıran komşularının çok gürültü yaptığını ve apartman hayatının kendisine göre olmadığını söyledi.

İsyan eden şarkıcı, “Yıl 2024 olmuş hâlâ tadilat! Adana konserinden sabah 5’te gelip 2 saat sonra tadilatla uyanıyorum. Ben yaşlı karıyım çekemem gürültü. Defolup gideceğim Göksu taraflarına. Apartman falan olmuyor benim için artık” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x